Логін
Пароль
Кафедра фінансів ЧНТУ
Ввійти
Правила
Сторінка блогів
Розміщення науково-популярної інформації
Неповторний світ зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей кафедри Фінансів у 2013 році 2016-03-19    11:49:01     Шишкіна О. В.      коментарі - 0

Світ навколо нас неповторний і різноманітний. Якщо ти усвідомлюєш це, то намагаєшся зробити щось, що залишиться після тебе, побачити світ, бо досвід спостережень, зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей, збагачує твоє життя.

Викладачі нашої кафедри намагаються слідувати тезі «пізнай світ з кафедрою фінансів» і вже багато років розкривають і для себе, своїх близьких і студентів чарівні куточки України.

Приєднуйтесь до нас!

 Декілька фрагментів історій наших подорожей останніх років.

1. У жовтні 2013 року викладачі кафедри фінансів ЧНТУ і студенти груп ФК-101, ФК-102, ФК-131 та усі бажаючі здійснили дводенну подорож до м. Львів. З екскурсоводом здійснили подорож старовинними вулицями Львова, відвідали залишки Високого замку, помилувались панорамами міста, здійснили подорож замками «Золотої підкови» (Олеський замок, Підгорецький замок, Золочевський замок). І звичайно мали можливість відвідувати численні кав’ярні і ласувати солодощами.

Фото 1 - Чарівні вулиці старовинного Львова

Фото 2 - Мандрівка вулицями старовинного міста

Фото 3 - Дорогами "Золотої підкови Львівщини"

Фото 4 - Панорама Львова. Вид на місто з Високого Валу

2. 04.липня.2013 викладачі нашої кафедри відвідали екскурсії за маршрутом "Батурин – Осіч – Оленівка" - “Слідами слави і зради”!

Батурин – резиденція гетьманів Лівобережної України. Комплексна екскурсія «Батурин історичний» з відвідуванням палацу К. Розумовського, цитаделі Батуринської фортеці, археологічного музею та будинку Кочубея.

«Ганнина Пустинь» - садиба-музей, де довгий шлях любові, вірності та зради пройшли Пантелеймон Куліш та Ганна Барвінок. Прогулянка стежками та алеями, де в свій час ходили Т. Шевченко, Л. Українка, М. Вовчок, І. Франко, В. Забіла. М. Костомаров та ін.

Фото 5 - "Ганнина пустинь". Садиба-музей біля памятнику Ганни Барвінок

Фото 6 - Батурин. Відвідування палацу К.Розумовського

Фото 7 - Цитадель Батуринської фортеці


3. 26.листопада.2013 р. викладачі кафедри здійснили подорож за маршрутом  "Любеч – Червона Гута" - “Із глибини віків до наших днів”!

смт. Любеч – колиска слов’янських народів, батьківщина Добрині Микитича та св. Антонія. Відвідування історико-археологічного музейного комплексу «Древній Любеч», що включає залишки валу середньовічної фортеці; городище «Замок»; курганний могильник; ближню і дальню печери Преподобного Антонія; Спасо-Преображенський собор (1811-1817 р.р); Кам’яницю Полуботка (кінець 17-початок 18 ст.).

             Фото 8 - Мандрівка у старовинному Любечі

Як бачимо, 2013 рік виявився насиченим на подорожі, нові зустрічі і гарні емоції.Коментарі:
Останні блоги
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри _частина 2
2016-03-29    22:16:05     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. (продовження)
Подробиці...
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри ФБСС_частина 1
2016-03-26    19:57:06     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра Фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС) належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. Окрім того провідні викладачі кафедри та аспіранти займаються науковою діяльністю в рамках кількох науково-дослідних тем, що забезпечує щорічний захист кандидатських дисертацій, випуск монографій, участь у роботі наукових всеукраїнських та міжнародних конференцій, конгресів і форумів.
Подробиці...
Тематичні подорожі, зустрічі та відкриття кафедри фінансів у 2015 році
2016-03-26    19:21:38     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2015 рік став справжнім випробування для України і всього світу. Незважаючи та фінансові проблеми та військові дії ми дивимось на майбутнє з надією та намагаємось зробити і себе і світ краще. Ми відстоюємо право на гідне життя, розвиваємо науку, вболіваємо за своїх на спортивних аренах, слухаємо нову музику, подорожуємо, зустрічаємось з цікавими людьми і продовжуємо вірити в майбутнє.
Подробиці...
Дослідження, зустрічі і тематичні подорожі кафедри фінансів у 2014 році
2016-03-19    12:28:36     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2014 рік відзначився і новими, незвіданими подіями для країни, вибухом емоцій для українського суспільства, зростанням активної життєвої позиції громадян. У складний час хочеться довести, що наша країна має всі шанси на краще життя, а наше історичне минуле заслуговує глибоке дослідження і розуміння.
Подробиці...
Неповторний світ зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей кафедри Фінансів у 2013 році
2016-03-19    11:49:01     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Світ навколо нас неповторний і різноманітний. Якщо ти усвідомлюєш це, то намагаєшся зробити щось, що залишиться після тебе, побачити світ, бо досвід спостережень, зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей, збагачує твоє життя.
Подробиці...
Календар