Логін
Пароль
Кафедра фінансів ЧНТУ
Ввійти
Правила
Новина
Розміщення новин та подій нашої кафедри
Участь викладачів кафедри у XVIІI Міжнародній науково-практичній конференції «Побудова інформаційного суспільства: ресурси і технології» 2019-09-20    21:03:58     Шишкіна О. В.      коментарі - 0

XVIІI Міжнародна науково-практична конференція 

«Побудова інформаційного суспільства: ресурси і технології»

 

19 вересня 2019 року в.о.зав.кафедри кафедри фінансів банківської  справи і страхування, д.е.н., доц. Дубина М.В. і к.е.н., доцент кафедри Холявко Н.І. взяли участь у роботі XVIІI Міжнародної науково-практичної конференції «Побудова інформаційного суспільства: ресурси і технології».

Конференція проходила у Міністерстві освіти і науки України.

З вітальним словом до учасників конференції виступив Перший заступник Міністра освіти і науки України Полюхович Ю.Ю., який наголосив на виключній актуальності цифровізації сфер освіти і науки в Україні.

Робота конференції відбувалась у форматі панельних дискусій за наступними напрямами:

• цифрова економіка: становлення та основні виклики для суспільства;

• цифрові технології в освіті та наукових дослідженнях;

• безпека технологій VS технології безпеки;

• держава онлайн;

• цифрові дані та їх збереження;

• технології штучного інтелекту;

• електронні сховища, архіви, репозитарії;

• Big Data, інтернет-аналітика та нові формати бізнесу;

• соціальні мережі у професійному спілкуванні, наукових дослідженнях і маркетингу.

Детальна інформація про конференцію представлена на офіційному сайті Державної наукової установи «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» і доступна за посиланням: http://www.uintei.kiev.ua/news/xviii-mizhnarodna-naukovo-praktychna-konferenciya-pobudova-informaciynogo-suspilstva-resursy-i?fbclid=IwAR10L-HqCkDTPEbYa8E0ivheSLJzktIWoFGIsQHAI606nWBTM-dUymxLkvc


Коментарі:
Останні блоги
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри _частина 2
2016-03-29    22:16:05     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. (продовження)
Подробиці...
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри ФБСС_частина 1
2016-03-26    19:57:06     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра Фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС) належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. Окрім того провідні викладачі кафедри та аспіранти займаються науковою діяльністю в рамках кількох науково-дослідних тем, що забезпечує щорічний захист кандидатських дисертацій, випуск монографій, участь у роботі наукових всеукраїнських та міжнародних конференцій, конгресів і форумів.
Подробиці...
Тематичні подорожі, зустрічі та відкриття кафедри фінансів у 2015 році
2016-03-26    19:21:38     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2015 рік став справжнім випробування для України і всього світу. Незважаючи та фінансові проблеми та військові дії ми дивимось на майбутнє з надією та намагаємось зробити і себе і світ краще. Ми відстоюємо право на гідне життя, розвиваємо науку, вболіваємо за своїх на спортивних аренах, слухаємо нову музику, подорожуємо, зустрічаємось з цікавими людьми і продовжуємо вірити в майбутнє.
Подробиці...
Дослідження, зустрічі і тематичні подорожі кафедри фінансів у 2014 році
2016-03-19    12:28:36     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2014 рік відзначився і новими, незвіданими подіями для країни, вибухом емоцій для українського суспільства, зростанням активної життєвої позиції громадян. У складний час хочеться довести, що наша країна має всі шанси на краще життя, а наше історичне минуле заслуговує глибоке дослідження і розуміння.
Подробиці...
Неповторний світ зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей кафедри Фінансів у 2013 році
2016-03-19    11:49:01     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Світ навколо нас неповторний і різноманітний. Якщо ти усвідомлюєш це, то намагаєшся зробити щось, що залишиться після тебе, побачити світ, бо досвід спостережень, зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей, збагачує твоє життя.
Подробиці...
Календар