Логін
Пароль
Кафедра фінансів ЧНТУ
Ввійти
Правила
Новина
Розміщення новин та подій нашої кафедри
Інтерактивний тренінг з підвищення рівня фінансової грамотності у м. Прилуки 2019-10-19    14:27:00     Штирхун Х. І.      коментарі - 0

   17.10.2019 року д.е.н., професор кафедри «Фінанси, банківська справа та страхування» Парубець О. М. та к.е.н., доцент кафедри «Фінанси, банківська справа та страхування» Панченко О. І. провели Інтерактивний тренінг з підвищення рівня фінансової грамотності студентської молоді «Управляй фінансами розумно» на базі Прилуцького агротехнічного коледжу.
 
На тренінгу були присутні викладачі коледжу та представники місцевого телебачення. У тренінгу прийняли участь 11 команд студентів коледжу різних спеціальностей, загальною кількістю 150 осіб.
Застосування ігрових методів проведення тренінгу сприяло кращому засвоєнню студентами основ фінансової грамотності, розвитку навичок роботи у команді та прийняттю спільних фінансових рішень.
За результатами проведення тренінгу відбулося нагородження грамотами та сертифікатами Чернігівського національного технологічного університету організаторів, переможців і учасників турніру.
Проведення Інтерактивного тренінгу відбулось завдяки створенню дружньої та креативної атмосфери команди студентів ЧНТУ у :
– ІІІ курсу гр. ФК-171: Корицька А.Є., Онопрієнко А.В., Іванов В.В., Маслюк О.Ю., Гориленко А.С., Нагорна А.В.;
– ІІI курсу гр. ФКт-191: Неділя Т.А., Сенченко М.О;
– ІI курсу ФК-181: Кобзар К.М.;
– ІV курсу гр. ФКт-181: Кудін А.О., Шавро Є.Ю., Розинко Т.М., Шарпата В.О., Купрієнко В.А., Мельник В.О.
  Кафедра «Фінанси, банківська справа та страхування» висловлює щиру подяку всім організаторам і учасникам тренінгу, особливо доктору філософії в галузі освіти, директору Прилуцького агротехнічного коледжу Чернікову П.І. та к.е.н., викладачу економічних дисциплін Пальосі О.В.

Більше інформації дивись на сторінці кафедри у Facebook: https://www.facebook.com/groups/finance.chntu/?fref=nf


Коментарі:
Останні блоги
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри _частина 2
2016-03-29    22:16:05     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. (продовження)
Подробиці...
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри ФБСС_частина 1
2016-03-26    19:57:06     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра Фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС) належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. Окрім того провідні викладачі кафедри та аспіранти займаються науковою діяльністю в рамках кількох науково-дослідних тем, що забезпечує щорічний захист кандидатських дисертацій, випуск монографій, участь у роботі наукових всеукраїнських та міжнародних конференцій, конгресів і форумів.
Подробиці...
Тематичні подорожі, зустрічі та відкриття кафедри фінансів у 2015 році
2016-03-26    19:21:38     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2015 рік став справжнім випробування для України і всього світу. Незважаючи та фінансові проблеми та військові дії ми дивимось на майбутнє з надією та намагаємось зробити і себе і світ краще. Ми відстоюємо право на гідне життя, розвиваємо науку, вболіваємо за своїх на спортивних аренах, слухаємо нову музику, подорожуємо, зустрічаємось з цікавими людьми і продовжуємо вірити в майбутнє.
Подробиці...
Дослідження, зустрічі і тематичні подорожі кафедри фінансів у 2014 році
2016-03-19    12:28:36     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2014 рік відзначився і новими, незвіданими подіями для країни, вибухом емоцій для українського суспільства, зростанням активної життєвої позиції громадян. У складний час хочеться довести, що наша країна має всі шанси на краще життя, а наше історичне минуле заслуговує глибоке дослідження і розуміння.
Подробиці...
Неповторний світ зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей кафедри Фінансів у 2013 році
2016-03-19    11:49:01     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Світ навколо нас неповторний і різноманітний. Якщо ти усвідомлюєш це, то намагаєшся зробити щось, що залишиться після тебе, побачити світ, бо досвід спостережень, зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей, збагачує твоє життя.
Подробиці...
Календар