Логін
Пароль
Кафедра фінансів ЧНТУ
Ввійти
Правила
Новина
Розміщення новин та подій нашої кафедри
Проведення міні-турнірів з настільної гри-тренінгу 2019-11-10    10:41:56     Штирхун Х. І.      коментарі - 0

  Тиждень Фінансів-2019 у самому розпалі!!!
  6 листопада 2019 року відбулося цілих 2 міні-турніра з настільної гри-тренінгу "Світ Громад" між студентами-магістрами кафедри соціальної роботи факультету соціальних технологій, оздоровлення та реабілітаціі Чернігівського національного технологічного університету.
  Захід проводили к.е н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЧНТУ, Штирхун Христина, к.е.н., доц., доцент кафедри фінансово-економічної безпеки ЧНТУ, Садчикова Ірина та студентки-фінансисти, Корицька Анастасія та Онопрієнко Анастасія.
   За словами учасників, саме завдяки спільним зусиллям, правильно обраній стратегії та раціональному розпорядженню грошима команди змогли подолати непередбачувані життєві обставини, що виникали на шляху кожного гравця, та побудувати громаду здорових людей, що відповідало сценарію гри.

 Більше новин дивись на сторінці і у групі кафедри ФБСС у соціальній мережі:Коментарі:
Останні блоги
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри _частина 2
2016-03-29    22:16:05     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. (продовження)
Подробиці...
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри ФБСС_частина 1
2016-03-26    19:57:06     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра Фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС) належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. Окрім того провідні викладачі кафедри та аспіранти займаються науковою діяльністю в рамках кількох науково-дослідних тем, що забезпечує щорічний захист кандидатських дисертацій, випуск монографій, участь у роботі наукових всеукраїнських та міжнародних конференцій, конгресів і форумів.
Подробиці...
Тематичні подорожі, зустрічі та відкриття кафедри фінансів у 2015 році
2016-03-26    19:21:38     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2015 рік став справжнім випробування для України і всього світу. Незважаючи та фінансові проблеми та військові дії ми дивимось на майбутнє з надією та намагаємось зробити і себе і світ краще. Ми відстоюємо право на гідне життя, розвиваємо науку, вболіваємо за своїх на спортивних аренах, слухаємо нову музику, подорожуємо, зустрічаємось з цікавими людьми і продовжуємо вірити в майбутнє.
Подробиці...
Дослідження, зустрічі і тематичні подорожі кафедри фінансів у 2014 році
2016-03-19    12:28:36     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2014 рік відзначився і новими, незвіданими подіями для країни, вибухом емоцій для українського суспільства, зростанням активної життєвої позиції громадян. У складний час хочеться довести, що наша країна має всі шанси на краще життя, а наше історичне минуле заслуговує глибоке дослідження і розуміння.
Подробиці...
Неповторний світ зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей кафедри Фінансів у 2013 році
2016-03-19    11:49:01     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Світ навколо нас неповторний і різноманітний. Якщо ти усвідомлюєш це, то намагаєшся зробити щось, що залишиться після тебе, побачити світ, бо досвід спостережень, зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей, збагачує твоє життя.
Подробиці...
Календар