Логін
Пароль
Кафедра фінансів ЧНТУ
Ввійти
Правила
Новина
Розміщення новин та подій нашої кафедри
Звіт кафедри ФБСС про проведення Всеукраїнського Тижня Фінансів-2019 2019-11-12    11:59:01     Дубина М. В.      коментарі - 0

Протягом 1-10 листопада 2019 року в Україні проходив Всеукраїнський Тиждень фінансів-2019, спрямований на підвищення фінансової обізнаності українців різного віку та соціального статусу.

Організація різноманітних заходів, присвячених Тижню фінансів, вже стала невід'ємною традицією для викладачів та студентів кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЧНТУ, зокрема нашою дружньою командою були проведені такі заходи:

  • 1 листопада – QR-квест з фінансової грамотності для студентів-фінансистів 2 та 3 курсів;
  • 4 листопада – інтерактивний тренінг «Управляй фінансами розумно» для учнів випускних класів загальноосвітньої школи № 5;
  • 5 листопада – фінансова ігротека «Сходинки до фінансового успіху» для учнів 11 класів загальноосвітньої спеціалізованої школи фізико-математичного профілю № 12;
  • 6 листопада – 2 міні-турніра з настільної гри-тренінгу "Світ Громад" між студентами-магістрами кафедри соціальної роботи факультету соціальних технологій, оздоровлення та реабілітаціі ЧНТУ;
  • 7 листопада – інтерактивний тренінг для студентів економічних спеціальностей Коледжу економіки і технологій ЧНТУ;
  • 8 листопада – ігровий тренінг "Управляй фінансами розумно" для учнів школи № 29.

Командна робота над виконанням різноманітних завдань, а також дружня та креативна атмосфера заходів сприяла отриманню учасниками нових фінансових знань. 

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування висловлює щиру подяку адміністрації загальноосвітніх шкіл № 5, 12, 29 за допомогу у проведенні відповідних заходів, викладачам Коледжу економіки і технологій ЧНТУ, колегам з кафедри соціальної роботи. Особливу вдячність висловлюємо студентам спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» за їх креативність, енергію та постійну допомогу.

Дякуємо всім учасникам за чудовий настрій та бажаємо натхнення на нові звершення!!!

Кафедра фінансів,
банківської справи та страхування


 Більше новин дивись на сторінці і у групі кафедри ФБСС у соціальній мережі:
https://www.facebook.com/groups/finance.chntu/
https://www.facebook.com/finance.stu.cn.ua/?tn-str=k*F&hc_location=group_dialogКоментарі:
Останні блоги
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри _частина 2
2016-03-29    22:16:05     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. (продовження)
Подробиці...
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри ФБСС_частина 1
2016-03-26    19:57:06     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра Фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС) належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. Окрім того провідні викладачі кафедри та аспіранти займаються науковою діяльністю в рамках кількох науково-дослідних тем, що забезпечує щорічний захист кандидатських дисертацій, випуск монографій, участь у роботі наукових всеукраїнських та міжнародних конференцій, конгресів і форумів.
Подробиці...
Тематичні подорожі, зустрічі та відкриття кафедри фінансів у 2015 році
2016-03-26    19:21:38     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2015 рік став справжнім випробування для України і всього світу. Незважаючи та фінансові проблеми та військові дії ми дивимось на майбутнє з надією та намагаємось зробити і себе і світ краще. Ми відстоюємо право на гідне життя, розвиваємо науку, вболіваємо за своїх на спортивних аренах, слухаємо нову музику, подорожуємо, зустрічаємось з цікавими людьми і продовжуємо вірити в майбутнє.
Подробиці...
Дослідження, зустрічі і тематичні подорожі кафедри фінансів у 2014 році
2016-03-19    12:28:36     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2014 рік відзначився і новими, незвіданими подіями для країни, вибухом емоцій для українського суспільства, зростанням активної життєвої позиції громадян. У складний час хочеться довести, що наша країна має всі шанси на краще життя, а наше історичне минуле заслуговує глибоке дослідження і розуміння.
Подробиці...
Неповторний світ зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей кафедри Фінансів у 2013 році
2016-03-19    11:49:01     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Світ навколо нас неповторний і різноманітний. Якщо ти усвідомлюєш це, то намагаєшся зробити щось, що залишиться після тебе, побачити світ, бо досвід спостережень, зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей, збагачує твоє життя.
Подробиці...
Календар