Логін
Пароль
Кафедра фінансів ЧНТУ
Ввійти
Правила
Новина
Розміщення новин та подій нашої кафедри
19 листопада відбувся турнір з гри-тренінгу "Світ громад" для студентів 1 курсу спеціальності "Програмна інженерія" 2019-11-23    10:38:04     Штирхун Х. І.      коментарі - 0 19 листопада 2019 року відбувся турнір з гри-тренінгу "Світ Громад" для студентів 1 курсу спеціальності "Програмна інженерія".

  Дана аудиторія надзвичайно зацікавилася грою, про це свідчать числені відгуки: "Я дуже радий, що мав нагоду зіграти в цю гру. Це було надзвичайно цікаво. Гра залишає дуже світлий відбиток у пам'яті на все життя", "Мене гра дуже затягнула та дала змогу відчути вагомість кожного громадянина у суспільстві. Навчила контролювати бюджет та грати в команді", "Гра зрозуміла та цікава, яка розвиває навички фінансування, комунікабельності, допомагає спробувати себе у ролі лідера".


  Тренінг проводили к.е.н., доц. кафедри фінансів, банківської справи та страхування Штирхун Х.І. та студентки-фінансистки Колоток Марія, Корицька Анастасія та Онопрієнко Анастасія.

  Крім того, було проведено невеличке анкетування учасників, яке виявило ТОП-3 навичок, які можна прокачати завдяки грі "Світ Громад", які будуть корисними для навчання за спеціальністю "Програмна інженерія":
1 місце - тімбілдінг, 2 місце - комунікативні навички та 3 місце - лідерство.

 Більше новин дивись на сторінці і у групі кафедри ФБСС у соціальній мережі:
https://www.facebook.com/groups/finance.chntu/
https://www.facebook.com/finance.stu.cn.ua/?tn-str=k*F&hc_location=group_dialog


Коментарі:
Останні блоги
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри _частина 2
2016-03-29    22:16:05     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. (продовження)
Подробиці...
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри ФБСС_частина 1
2016-03-26    19:57:06     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра Фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС) належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. Окрім того провідні викладачі кафедри та аспіранти займаються науковою діяльністю в рамках кількох науково-дослідних тем, що забезпечує щорічний захист кандидатських дисертацій, випуск монографій, участь у роботі наукових всеукраїнських та міжнародних конференцій, конгресів і форумів.
Подробиці...
Тематичні подорожі, зустрічі та відкриття кафедри фінансів у 2015 році
2016-03-26    19:21:38     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2015 рік став справжнім випробування для України і всього світу. Незважаючи та фінансові проблеми та військові дії ми дивимось на майбутнє з надією та намагаємось зробити і себе і світ краще. Ми відстоюємо право на гідне життя, розвиваємо науку, вболіваємо за своїх на спортивних аренах, слухаємо нову музику, подорожуємо, зустрічаємось з цікавими людьми і продовжуємо вірити в майбутнє.
Подробиці...
Дослідження, зустрічі і тематичні подорожі кафедри фінансів у 2014 році
2016-03-19    12:28:36     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2014 рік відзначився і новими, незвіданими подіями для країни, вибухом емоцій для українського суспільства, зростанням активної життєвої позиції громадян. У складний час хочеться довести, що наша країна має всі шанси на краще життя, а наше історичне минуле заслуговує глибоке дослідження і розуміння.
Подробиці...
Неповторний світ зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей кафедри Фінансів у 2013 році
2016-03-19    11:49:01     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Світ навколо нас неповторний і різноманітний. Якщо ти усвідомлюєш це, то намагаєшся зробити щось, що залишиться після тебе, побачити світ, бо досвід спостережень, зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей, збагачує твоє життя.
Подробиці...
Календар