Логін
Пароль
Кафедра фінансів ЧНТУ
Ввійти
Правила
Новина
Розміщення новин та подій нашої кафедри
Перемогу у конкурсы 2020-07-01    12:58:43     Парубець О. М.      коментарі - 0

 Хочеться поділитися двома надзвичайно важливими подіями, які сталися практично одночасно і є підтвердженням того, що досягти успіху і реалізації планів можливо тільки завдяки креативній, злагодженій роботі команди однодумців та особистого внеску у спільну справу кожного її учасника. Перша подія відбулася 25-27 червня 2020 р., коли практика молодіжної роботи, підготовлена в рамках діяльності лабораторії «Creative Finlab», була нагороджена «Оскаром молодіжної роботи» від «Чернігівського обласного молодіжного центру» Чернігівської обласної ради. Отримана перемога стала можливою завдяки активній участі і підтримці завідувача кафедри фінансів, банківської справи та страхування д.е.н., проф. Дубині М. В., к.е.н., доц. Панченко О. І., к.е.н., доц. Кальченко О. М., а також нашим студентам-волонтерам 2, 3, 4 курсів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

  Друга подія пов’язана зі стартом 26.06. 2020 р. онлайн-курсу «Фінансова грамотність», який презентований Центром «Розвиток КСВ» та платформою Career Hub за підтримки Райффайзен Банк Аваль, KredoBank та ін. І знову завдяки командній роботі з’явилася можливість поширювати знання з основ фінансової грамотності не тільки на місцевому, обласному, але і на загальноукраїнському рівні. Фінансова ігротека «Steps to Success» розроблена авторами: Парубець О. М., Ремньовою Л. М., Панченко О. І. та Штирхун К. І. була визнана найкращим заняттям з фінансової грамотності в рамках реалізації Проєкту «Фінансова грамотність для ЗВО». Виконати завдання онлайн-курсу, до складу якого увійшла зазначена ігротека та отримати сертифікат з проходження курсу «Фінансова грамотність» можна за посиланням : https://impactorium.org/uk/courses/finansova-gramotnist/

  Висловлюю щиру подяку Центру «Розвиток КСВ» та Чернігівському обласному молодіжному центру за можливість поширення знань з основ фінансової грамотності серед учнівської та студентської молоді та сподіваюсь на подальшу плідну співпрацю. Окремі слова вдячності хочу висловити НАЙКРАЩІЙ КОМАНДІ у складі викладачів кафедри ФБСС ЧНТУ та студентів-волонтерів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

 Більше новин на сторінці кафедри у Facebook : https://www.facebook.com/finance.stu.cn.ua/?tn-str=k%2AF&hc_location=group_dialog

https://www.facebook.com/finance.stu.cn.ua/?eid=ARDjFocK4kVq6PtMtVE_z5TFCs2W3jAKT6MNOZ8ihT61f_YXjQek_Z5obpQ2KWI-OBHCxOdNAyQS_sA0


Коментарі:
Останні блоги
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри _частина 2
2016-03-29    22:16:05     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. (продовження)
Подробиці...
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри ФБСС_частина 1
2016-03-26    19:57:06     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра Фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС) належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. Окрім того провідні викладачі кафедри та аспіранти займаються науковою діяльністю в рамках кількох науково-дослідних тем, що забезпечує щорічний захист кандидатських дисертацій, випуск монографій, участь у роботі наукових всеукраїнських та міжнародних конференцій, конгресів і форумів.
Подробиці...
Тематичні подорожі, зустрічі та відкриття кафедри фінансів у 2015 році
2016-03-26    19:21:38     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2015 рік став справжнім випробування для України і всього світу. Незважаючи та фінансові проблеми та військові дії ми дивимось на майбутнє з надією та намагаємось зробити і себе і світ краще. Ми відстоюємо право на гідне життя, розвиваємо науку, вболіваємо за своїх на спортивних аренах, слухаємо нову музику, подорожуємо, зустрічаємось з цікавими людьми і продовжуємо вірити в майбутнє.
Подробиці...
Дослідження, зустрічі і тематичні подорожі кафедри фінансів у 2014 році
2016-03-19    12:28:36     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2014 рік відзначився і новими, незвіданими подіями для країни, вибухом емоцій для українського суспільства, зростанням активної життєвої позиції громадян. У складний час хочеться довести, що наша країна має всі шанси на краще життя, а наше історичне минуле заслуговує глибоке дослідження і розуміння.
Подробиці...
Неповторний світ зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей кафедри Фінансів у 2013 році
2016-03-19    11:49:01     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Світ навколо нас неповторний і різноманітний. Якщо ти усвідомлюєш це, то намагаєшся зробити щось, що залишиться після тебе, побачити світ, бо досвід спостережень, зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей, збагачує твоє життя.
Подробиці...
Календар