Логін
Пароль
Кафедра фінансів ЧНТУ
Ввійти
Правила
Новина
Розміщення новин та подій нашої кафедри
Заняття "Фінансова ігротека" онлайн-курсу «Фінансова грамотність» 2020-07-05    17:52:27     Парубець О. М.      коментарі - 0

Заняття "Фінансова ігротека" онлайн-курсу «Фінансова грамотність»

25.06.2020 р. стартував онлайн-курс «Фінансова грамотність», який презентований Центром «Розвиток Корпоративної соціальної відповідальності» та платформою Career Hub за підтримки видання про цифрову економіку та фінтех «Future», компанії EY, Райффайзен Банку Аваль, Metlife, Amway та Kredobank.

Пройти безкоштовний онлайн-курс «Фінансова грамотність» та  отримати сертифікат можливо на сайті Центру «Розвиток КСВ» за посиланням https://impactorium.org/uk/courses/finansova-gramotnist/#learndash-course-content

Відео-презентація курсу за посиланням: https://youtu.be/Msd_8SGs_W4

Співпраця кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЧНТУ з Центром «Розвиток КСВ» розпочалася влітку 2018 р., коли розроблена колективом викладачів у складі Парубець О. М., Ремньової Л. М., Панченко О. І. та Штирхун Х. І.  фінансова ігротека була визнана найкращим заняттям з фінансової грамотності  в рамках реалізації проєкту «Фінансова грамотність для ЗВО», основною метою якого було підвищення рівня фінансової грамотності студентів неекономічних спеціальностей.

Нагородою перемоги за участь в реалізації проєкту став запис професійного відео заняття з фінансової грамотності.  За участю спікерки д.е.н., професора кафедри фінансів, банківської справи та страхування Чернігівського  національного технологічного університету Парубець О. М. на платформі онлайн-освіти представлено відео заняття № 3 «Фінансова ігротека», яке складається з 10 активностей та ігор.

З 2018 р. по теперішній час авторами фінансової ігротеки «Steps to Success» було реалізовано проєкт соціальної дії «ФінКультурний марафон» за підтримки Британської Ради; проведено біля 30 заходів, спрямованих на підвищення рівня фінансової грамотності учнівської і студентської молоді м. Чернігова та Чернігівської області; взято участь у розробленні мобільного додатку інтерактивної 2D гри «MyFinLab», який отримав диплом лауреата у конкурсі «Краща інноваційна розробка», що проводився на базі Чернігівського регіонального інноваційного форуму, Всеукраїнському онлайн-хакатоні з фінансової грамотності «Грошофаги та як їх приборкати?», Всеукраїнському конкурсі LoNG – 2019;  створено лабораторію «Creative Finlab», діяльність якої у 2020 р. була нагороджена «Оскаром молодіжної роботи» від Чернігівського обласного молодіжного центру. Завдяки реалізації вищезазначених  проєктів з підвищення рівня фінансової грамотності Чернігівський національний технологічний університет посів 6 місце серед ТОП-10 найактивніших ЗВО  у регіонах України за результатами Global Money Week 2019.

Щиро сподіваємося, що наші розробки будуть цікавими і корисними та сприятимуть підвищенню рівня фінансової грамотності і культури учнівської та студентської молоді України.

 


Коментарі:
Останні блоги
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри _частина 2
2016-03-29    22:16:05     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. (продовження)
Подробиці...
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри ФБСС_частина 1
2016-03-26    19:57:06     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра Фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС) належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. Окрім того провідні викладачі кафедри та аспіранти займаються науковою діяльністю в рамках кількох науково-дослідних тем, що забезпечує щорічний захист кандидатських дисертацій, випуск монографій, участь у роботі наукових всеукраїнських та міжнародних конференцій, конгресів і форумів.
Подробиці...
Тематичні подорожі, зустрічі та відкриття кафедри фінансів у 2015 році
2016-03-26    19:21:38     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2015 рік став справжнім випробування для України і всього світу. Незважаючи та фінансові проблеми та військові дії ми дивимось на майбутнє з надією та намагаємось зробити і себе і світ краще. Ми відстоюємо право на гідне життя, розвиваємо науку, вболіваємо за своїх на спортивних аренах, слухаємо нову музику, подорожуємо, зустрічаємось з цікавими людьми і продовжуємо вірити в майбутнє.
Подробиці...
Дослідження, зустрічі і тематичні подорожі кафедри фінансів у 2014 році
2016-03-19    12:28:36     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2014 рік відзначився і новими, незвіданими подіями для країни, вибухом емоцій для українського суспільства, зростанням активної життєвої позиції громадян. У складний час хочеться довести, що наша країна має всі шанси на краще життя, а наше історичне минуле заслуговує глибоке дослідження і розуміння.
Подробиці...
Неповторний світ зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей кафедри Фінансів у 2013 році
2016-03-19    11:49:01     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Світ навколо нас неповторний і різноманітний. Якщо ти усвідомлюєш це, то намагаєшся зробити щось, що залишиться після тебе, побачити світ, бо досвід спостережень, зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей, збагачує твоє життя.
Подробиці...
Календар