Логін
Пароль
Кафедра фінансів ЧНТУ
Ввійти
Правила
Новина
Розміщення новин та подій нашої кафедри
Участь Холявко Н.І у Фестивалі освітнього лідерства «Clever» 2020-10-31    17:14:54     Шишкіна О. В.      коментарі - 0

  19 вересня вперше в онлайн-форматі відбувся Фестиваль освітнього лідерства «Clever». Це вже четвертий фестиваль, що на високому організаційному та професійному рівні проводиться представниками Навчально-наукового центру розвитку персоналу та лідерства Київського університету імені Бориса Грінченка.
   Цьогоріч Фестиваль почався панельною дискусією досвідчених фахівців на тему «Рости не можна зупинитись». Після цього учасники мали визначитись і обрати найбільш цікаві їм майстер-класи у трьох лінійках (програма додається).
   До участі у Фестивалі долучилась доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Наталія Холявко. Зокрема, вона відвідала майстер-класи «Навіщо викладачу підприємницькі навички?» (Ю.Бех), «Групова динаміка: як ефективно управляти енергією групи офлайн та онлайн?» (Н.Лебідь) та «Інструменти для створення сучасних дистанційних курсів» (І. Коломієць).
Висловлюємо організаторам і спікерам Фестивалю величезну вдячність! З нетерпінням чекаємо на наступний фестиваль освітнього лідерства «Clever»!


Коментарі:
Останні блоги
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри _частина 2
2016-03-29    22:16:05     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. (продовження)
Подробиці...
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри ФБСС_частина 1
2016-03-26    19:57:06     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра Фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС) належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. Окрім того провідні викладачі кафедри та аспіранти займаються науковою діяльністю в рамках кількох науково-дослідних тем, що забезпечує щорічний захист кандидатських дисертацій, випуск монографій, участь у роботі наукових всеукраїнських та міжнародних конференцій, конгресів і форумів.
Подробиці...
Тематичні подорожі, зустрічі та відкриття кафедри фінансів у 2015 році
2016-03-26    19:21:38     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2015 рік став справжнім випробування для України і всього світу. Незважаючи та фінансові проблеми та військові дії ми дивимось на майбутнє з надією та намагаємось зробити і себе і світ краще. Ми відстоюємо право на гідне життя, розвиваємо науку, вболіваємо за своїх на спортивних аренах, слухаємо нову музику, подорожуємо, зустрічаємось з цікавими людьми і продовжуємо вірити в майбутнє.
Подробиці...
Дослідження, зустрічі і тематичні подорожі кафедри фінансів у 2014 році
2016-03-19    12:28:36     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2014 рік відзначився і новими, незвіданими подіями для країни, вибухом емоцій для українського суспільства, зростанням активної життєвої позиції громадян. У складний час хочеться довести, що наша країна має всі шанси на краще життя, а наше історичне минуле заслуговує глибоке дослідження і розуміння.
Подробиці...
Неповторний світ зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей кафедри Фінансів у 2013 році
2016-03-19    11:49:01     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Світ навколо нас неповторний і різноманітний. Якщо ти усвідомлюєш це, то намагаєшся зробити щось, що залишиться після тебе, побачити світ, бо досвід спостережень, зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей, збагачує твоє життя.
Подробиці...
Календар