Логін
Пароль
Кафедра фінансів ЧНТУ
Ввійти
Правила
Новина
Розміщення новин та подій нашої кафедри
Навчання на курсом НБУ «Тенденції та новації регулювання фінансового сектору в Україні» 2020-10-31    18:09:46     Шишкіна О. В.      коментарі - 0

Викладачі кафедри Фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС) національного університету «Чернігівська політехніка» Дубина М.В., Шишкіна О.В. Кальченко О.М., Садчикова І.В., а також докторантка Козлянченко О.М і аспіранти Нітченко К.В., Мекшун В.С. і. Чийпеш Н.М. пройшли навчання на курсом «Тенденції та новації регулювання фінансового сектору в Україні», організованим національним банком України для викладачів ВЗО України, 22–23 жовтня 2020 року.

Протягом 22–23 жовтня було розглянуто такі основні питання:

-   поточні тенденції розвитку і вплив пандемії COVID-19 на банківський сектор;

-   огляд сектору небанківських фінансових установ

-   нові підходи до регулювання ринку небанківських фінансових установ

Надзвичайно корисними виявились теоретичні і практичні частини курсу, що стосувались:

- коефіцієнту чистого стабільного фондування (NSFR);

- процентного ризику банків (практична частина)

Дякуємо організаторам за цікавий захід і надзвичайно корисну інформацію!

 

Більше новин див. за посиланням: https://www.facebook.com/finance.stu.cn.ua/communityКоментарі:
Останні блоги
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри _частина 2
2016-03-29    22:16:05     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. (продовження)
Подробиці...
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри ФБСС_частина 1
2016-03-26    19:57:06     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра Фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС) належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. Окрім того провідні викладачі кафедри та аспіранти займаються науковою діяльністю в рамках кількох науково-дослідних тем, що забезпечує щорічний захист кандидатських дисертацій, випуск монографій, участь у роботі наукових всеукраїнських та міжнародних конференцій, конгресів і форумів.
Подробиці...
Тематичні подорожі, зустрічі та відкриття кафедри фінансів у 2015 році
2016-03-26    19:21:38     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2015 рік став справжнім випробування для України і всього світу. Незважаючи та фінансові проблеми та військові дії ми дивимось на майбутнє з надією та намагаємось зробити і себе і світ краще. Ми відстоюємо право на гідне життя, розвиваємо науку, вболіваємо за своїх на спортивних аренах, слухаємо нову музику, подорожуємо, зустрічаємось з цікавими людьми і продовжуємо вірити в майбутнє.
Подробиці...
Дослідження, зустрічі і тематичні подорожі кафедри фінансів у 2014 році
2016-03-19    12:28:36     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2014 рік відзначився і новими, незвіданими подіями для країни, вибухом емоцій для українського суспільства, зростанням активної життєвої позиції громадян. У складний час хочеться довести, що наша країна має всі шанси на краще життя, а наше історичне минуле заслуговує глибоке дослідження і розуміння.
Подробиці...
Неповторний світ зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей кафедри Фінансів у 2013 році
2016-03-19    11:49:01     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Світ навколо нас неповторний і різноманітний. Якщо ти усвідомлюєш це, то намагаєшся зробити щось, що залишиться після тебе, побачити світ, бо досвід спостережень, зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей, збагачує твоє життя.
Подробиці...
Календар