Логін
Пароль
Кафедра фінансів ЧНТУ
Ввійти
Правила
Новина
Розміщення новин та подій нашої кафедри
"Фінансова грамотність" - відеоконференція АТ " ПУМБ" і кафедри ФБСС 2020-11-09    22:49:49     Садчикова І. В.      коментарі - 0

Кафедрою фінансів, банківської справи та страхування разом з  представників АТ  «ПУМБ» та за участю студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» 3 листопада 2020 р. проведено відеоконференцію «Фінансова грамотність».

Під час роботи були обговорені такі актуальні питання:

-       розвиток банківської системи в сучасних економічних умовах;

-       як правильно оцінити надійність банку;

-       як грамотно керувати своїми фінансами;

-       як заощаджувати та примножувати гроші;

-       види послуг та продуктів, які надає банк;

-       що представляє собою мобільний банкінг;

-       як не потрапити на гачок Інтернет-шахраїв;

-       дистанційні канали обслуговування в сучасному банку.

Всі учасники відмітили актуальність наданої інформації та подякували представникам АТ «ПУМБ» за приділений час та змістовну презентацію.Кафедра фінансів, банківської справи та страхування дякує студентам ННІ економіки за активну участь та представникам АТ «ПУМБ» за проведену цікаву відеоконференцію.

Джерело: http://www.stu.cn.ua/news_view/3598/


Коментарі:
Останні блоги
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри _частина 2
2016-03-29    22:16:05     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. (продовження)
Подробиці...
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри ФБСС_частина 1
2016-03-26    19:57:06     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра Фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС) належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. Окрім того провідні викладачі кафедри та аспіранти займаються науковою діяльністю в рамках кількох науково-дослідних тем, що забезпечує щорічний захист кандидатських дисертацій, випуск монографій, участь у роботі наукових всеукраїнських та міжнародних конференцій, конгресів і форумів.
Подробиці...
Тематичні подорожі, зустрічі та відкриття кафедри фінансів у 2015 році
2016-03-26    19:21:38     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2015 рік став справжнім випробування для України і всього світу. Незважаючи та фінансові проблеми та військові дії ми дивимось на майбутнє з надією та намагаємось зробити і себе і світ краще. Ми відстоюємо право на гідне життя, розвиваємо науку, вболіваємо за своїх на спортивних аренах, слухаємо нову музику, подорожуємо, зустрічаємось з цікавими людьми і продовжуємо вірити в майбутнє.
Подробиці...
Дослідження, зустрічі і тематичні подорожі кафедри фінансів у 2014 році
2016-03-19    12:28:36     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2014 рік відзначився і новими, незвіданими подіями для країни, вибухом емоцій для українського суспільства, зростанням активної життєвої позиції громадян. У складний час хочеться довести, що наша країна має всі шанси на краще життя, а наше історичне минуле заслуговує глибоке дослідження і розуміння.
Подробиці...
Неповторний світ зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей кафедри Фінансів у 2013 році
2016-03-19    11:49:01     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Світ навколо нас неповторний і різноманітний. Якщо ти усвідомлюєш це, то намагаєшся зробити щось, що залишиться після тебе, побачити світ, бо досвід спостережень, зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей, збагачує твоє життя.
Подробиці...
Календар