Логін
Пароль
Кафедра фінансів ЧНТУ
Ввійти
Правила
Новина
Розміщення новин та подій нашої кафедри
Участь викладачів кафедри ФБСС в проекті "Викладачі 4.0: ефективні підходи до дистанційної освіти" 2021-01-01    21:17:05     Шишкіна О. В.      коментарі - 0
Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування Кальченко О.М., Садчикова І.В., Парубець О.М., Шишкіна О.В. раді поділитися за вами своїми новими досягненнями і навиками, отриманими в ході навчання за допомогою проекту "Викладачі 4.0: ефективні підходи до дистанційної освіти", організатором якого стала компанія Servier – міжнародна фармацевтична компанія, яка управляється неприбутковим фондом, головний офіс якої розташований у м. Сюрен, Франція.

В рамках Форуму 16 грудня були продемонстровані яскраві приклади практик, які впровадилися у ЗВО для підвищення ефективності дистанційного навчання в умовах пандемії.
17-го грудня в ході вебінару “Самомотивація і мотивація студентів” ми вивчали сучасні формати подання інформації; досліджували питання формування і підтримки особистого бренду; обговорювали важливість стійкого мотивуючого та позитивного підходу та чому важливо тримати його у фокусі мотиваційного профілю викладача.
18-го грудня у ході вебінару «Майндфулнес практики: як підтримувати ментальне здоров’я викладачів та студентів» окрім розгляду практики усвідомленості (mindfulness), культивації внутрішнього спокою, зниження стресу, тривог, емоційної саморегуляції і хорошого настрою, розвитку когнітивних здібностей мозку (пам'яті, здатності засвоювати новий матеріал, гнучкості мислення, швидкості реакції, творчості ідей, і т. д.) у нас була можливість навчитись практикувати медитації усвідомленості майндфулнес.
21-го грудня ми познайомились з поведінковою моделлю DISC, дізнались про: макротренди в освіті; поділились базовими знаннями типології особистості за моделлю DISC; зорієнтувались у розпізнанні стилей поведінки та адаптуванні їх відповідно до ситуації.
22-го грудня на вебінарі “Методи групової роботи онлайн” ми вчилися керувати увагою студентів при онлайн-навчанні., застосовували фасилітація і коли вона може бути корисною в роботі викладача, досліджували як коментувати виконані завдання студентів так, щоб це приносило максимум користі та підтримувало мотивацію до навчання, опрацьовували діджитал платформи для організації групового обговорення під час онлайн-лекцій.
23 грудня на завершальному вебінарі проєкту “Викладачі 4.0” – "Персональна ефективність та управління часом" ми обговорювали конкретні інструменти, які можна використовувати для підвищення власної ефективності, досліджували важливість "так" та "ні" у плануванні, розглядали що потрібно запланувати та як зробити пріоритизацію у перспективі від року до дня.

Велика вдячність організаторам та спікерам цього заходу за надзвичайно цікаву, корисну і своєчасну інформацію!!!

Коментарі:
Останні блоги
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри _частина 2
2016-03-29    22:16:05     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. (продовження)
Подробиці...
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри ФБСС_частина 1
2016-03-26    19:57:06     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра Фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС) належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. Окрім того провідні викладачі кафедри та аспіранти займаються науковою діяльністю в рамках кількох науково-дослідних тем, що забезпечує щорічний захист кандидатських дисертацій, випуск монографій, участь у роботі наукових всеукраїнських та міжнародних конференцій, конгресів і форумів.
Подробиці...
Тематичні подорожі, зустрічі та відкриття кафедри фінансів у 2015 році
2016-03-26    19:21:38     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2015 рік став справжнім випробування для України і всього світу. Незважаючи та фінансові проблеми та військові дії ми дивимось на майбутнє з надією та намагаємось зробити і себе і світ краще. Ми відстоюємо право на гідне життя, розвиваємо науку, вболіваємо за своїх на спортивних аренах, слухаємо нову музику, подорожуємо, зустрічаємось з цікавими людьми і продовжуємо вірити в майбутнє.
Подробиці...
Дослідження, зустрічі і тематичні подорожі кафедри фінансів у 2014 році
2016-03-19    12:28:36     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2014 рік відзначився і новими, незвіданими подіями для країни, вибухом емоцій для українського суспільства, зростанням активної життєвої позиції громадян. У складний час хочеться довести, що наша країна має всі шанси на краще життя, а наше історичне минуле заслуговує глибоке дослідження і розуміння.
Подробиці...
Неповторний світ зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей кафедри Фінансів у 2013 році
2016-03-19    11:49:01     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Світ навколо нас неповторний і різноманітний. Якщо ти усвідомлюєш це, то намагаєшся зробити щось, що залишиться після тебе, побачити світ, бо досвід спостережень, зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей, збагачує твоє життя.
Подробиці...
Календар