Логін
Пароль
Кафедра фінансів ЧНТУ
Ввійти
Правила
Науково-дослідна робота
Дані науково-дослідну роботу

Аспірантура
   При кафедрі створена аспірантура, де ведеться підготовка спеціалістів вищої кваліфікації – кандидатів економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).
     АСПІРАНТУРА - форма підготовки науково-педагогічних та наукових кадрів вищої кваліфікації.
   Аспірантура відкривається при вищих навчальних закладах третього або четвертого рівнів акредитації і прирівняних до них закладах післядипломної освіти, у наукових установах, які мають висококваліфіковані науково-педагогічні та наукові кадри, сучасну науково-дослідну, експериментальну та матеріальну базу.Наукова робота
   Кафедра постійно нарощує свій науково-методичний та кадровий потенціал, за п’ять останніх років видано 7 монографій, опубліковано понад 200 статей, захищено 5 кандидатських і 1 докторська дисертація.
    Провідні викладачі кафедри та аспіранти займаються науковою діяльністю в рамках двох науково-дослідних тем, що забезпечує щорічний захист кандидатських дисертацій, випуск монографій, участь у роботі наукових всеукраїнських та міжнародних конференцій.Наукові доробки викладачів кафедри фінансів

Сертифікати і стажування

Провідні фахівці кафедри:
- мають міжнародні сертифікати викладачів з дисципліни «Фінансовий менеджмент» в рамках проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID);
- міжнародні сертифікати тренерів з економічних дисциплін NSE (національної ради з економічної освіти) – Шевчук (Ервін) В.І., Шишкіна О.В.;
- проходили стажування у провідних банках Чехії, Іспанії, Німеччини, Ізраїлю (Попович Л.О.);
- беруть участь у регіональних заходах щодо вирішення проблем економічного розвитку регіону та входять у структури фондів міжнародних та регіональних досліджень (Ільчук В.П., Вдовенко Ю.С., Панченко О.І., Шишкіна О.В., Рогова О.В., Сидоренко І.В.) тощо.

Останні блоги
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри _частина 2
2016-03-29    22:16:05     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. (продовження)
Подробиці...
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри ФБСС_частина 1
2016-03-26    19:57:06     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра Фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС) належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. Окрім того провідні викладачі кафедри та аспіранти займаються науковою діяльністю в рамках кількох науково-дослідних тем, що забезпечує щорічний захист кандидатських дисертацій, випуск монографій, участь у роботі наукових всеукраїнських та міжнародних конференцій, конгресів і форумів.
Подробиці...
Тематичні подорожі, зустрічі та відкриття кафедри фінансів у 2015 році
2016-03-26    19:21:38     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2015 рік став справжнім випробування для України і всього світу. Незважаючи та фінансові проблеми та військові дії ми дивимось на майбутнє з надією та намагаємось зробити і себе і світ краще. Ми відстоюємо право на гідне життя, розвиваємо науку, вболіваємо за своїх на спортивних аренах, слухаємо нову музику, подорожуємо, зустрічаємось з цікавими людьми і продовжуємо вірити в майбутнє.
Подробиці...
Дослідження, зустрічі і тематичні подорожі кафедри фінансів у 2014 році
2016-03-19    12:28:36     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2014 рік відзначився і новими, незвіданими подіями для країни, вибухом емоцій для українського суспільства, зростанням активної життєвої позиції громадян. У складний час хочеться довести, що наша країна має всі шанси на краще життя, а наше історичне минуле заслуговує глибоке дослідження і розуміння.
Подробиці...
Неповторний світ зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей кафедри Фінансів у 2013 році
2016-03-19    11:49:01     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Світ навколо нас неповторний і різноманітний. Якщо ти усвідомлюєш це, то намагаєшся зробити щось, що залишиться після тебе, побачити світ, бо досвід спостережень, зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей, збагачує твоє життя.
Подробиці...
Календар