Логін
Пароль
Кафедра фінансів ЧНТУ
Ввійти
Правила
Викладачі
Інформація про викладачів кафедри

Ільчук Валерій Петрович

Працює в університеті з 1995 року, має дві вищі освіти: (технічну та економічну), науковий ступінь доктора економічних наук, професор кафедри.
За поданням наукового консультанта результати докторської дисертації, що стосуються дослідження інноваційно-інвестиційних систем удостоєні золотої медалі та премії ім. академіка В.М. Глушкова.
Перебуває в складі двох академій: член-кореспондент інженерної академії України; академік академії економічних наук.  

Провідний спеціаліст у галузі розробки інноваційно-інвестиційних систем і комплексів. Започаткував наукову школу за тематикою досліджень інноваційно-інвестиційних процесів у базових галузях економіки.  
Є членом спеціалізованої вченої ради Д 79.051.04 по захисту кандидатських і докторських дисертацій та заступником голови спеціалізованої вченої ради Д79.051.01 по захисту кандидатських дисертацій Чернігівського національного технологічного університету.

Має значний науковий та практичний досвід: працював інженером відділу координації економічних та інженерних досліджень Всесоюзного науково-дослідного інституту машин виробництв синтетичних волокон, провідним науковим співробітником по техніко-економічному обґрунтуванню НДДКР; має диплом спеціаліста з управління активами інвестиційних фондів та компаній.

Викладає дисципліни: «Інвестиційна діяльність»; «Інноваційний розвиток підприємства»; «Інноваційна політика і фінансове забезпечення»; «Ринок фінансових послуг».

Має 5  авторських свідоцтв про винаходи у сфері виробництва волокон спеціального призначення, композиційних матеріалів, що використовуються в оборонній та космічній галузях; понад 200 наукових і навчально-методичних праць, в тому числі: 7 монографій: «Інноваційно-інвестиційний розвиток залізничного транспорту» (2001 р.), «Інноваційно-інвестиційні системи залізничного транспорту: становлення та розвиток» (2004 р.), «Інноваційно-інвестиційні комплекси транспорту: методологія формування та розвитку» (2006 р.),  „Фінансове забезпечення інноваційного розвитку рекреаційної інфраструктури регіону» (2013р.), «Кластерна стратегія економіки регіону» (2013 р.), „«Комплексний аналіз транспортної мережі міста: системно-аналітичний підхід» (2014 р.), «Модернізація продуктивних сил проблемних регіонів на основі кластерів» (2015 р.); 2 публікації в форматі колективних монографій; 5 навчальних посібника: «Інвестиційна діяльність» «Управлінський аналіз діяльності суб’єктів господарювання», «Ринок фінансових послуг», „Інноваційний розвиток підприємства”, "Інноваційна політика та фінансове забезпечення".

Науково-практичні розробки, що одержані в результаті проведених дослідженнь, були застосовані в таких нормативних документах: “Концепція формування та розвитку інноваційно-інвестиційних систем залізничного транспорту”, “Рекомендації по створенню та розвитку інноваційно-інвестиційних систем залізничного транспорту”, “Положення про інноваційно-інвестиційні системи” “Положення про інноваційно-інвестиційні комплекси”, “Положення про регіональні інноваційно-інвестиційні системи транспортного виробництва” тощо.

Сфера наукових інтересів: фінансові ринки та їх розвиток; інноваційно-інвестиційні процеси в базових галузях економіки.

З основними публікаціями можна ознайомитись перейшовши за   посиланням:

https://scholar.google.ch/citations?user=69hMq70AAAAJ&hl=en

orcid.org/0000-0003-4844-1326

http://www.researcherid.com/rid/F-4864-2016


Сохранить
Останні блоги
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри _частина 2
2016-03-29    22:16:05     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. (продовження)
Подробиці...
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри ФБСС_частина 1
2016-03-26    19:57:06     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра Фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС) належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. Окрім того провідні викладачі кафедри та аспіранти займаються науковою діяльністю в рамках кількох науково-дослідних тем, що забезпечує щорічний захист кандидатських дисертацій, випуск монографій, участь у роботі наукових всеукраїнських та міжнародних конференцій, конгресів і форумів.
Подробиці...
Тематичні подорожі, зустрічі та відкриття кафедри фінансів у 2015 році
2016-03-26    19:21:38     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2015 рік став справжнім випробування для України і всього світу. Незважаючи та фінансові проблеми та військові дії ми дивимось на майбутнє з надією та намагаємось зробити і себе і світ краще. Ми відстоюємо право на гідне життя, розвиваємо науку, вболіваємо за своїх на спортивних аренах, слухаємо нову музику, подорожуємо, зустрічаємось з цікавими людьми і продовжуємо вірити в майбутнє.
Подробиці...
Дослідження, зустрічі і тематичні подорожі кафедри фінансів у 2014 році
2016-03-19    12:28:36     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2014 рік відзначився і новими, незвіданими подіями для країни, вибухом емоцій для українського суспільства, зростанням активної життєвої позиції громадян. У складний час хочеться довести, що наша країна має всі шанси на краще життя, а наше історичне минуле заслуговує глибоке дослідження і розуміння.
Подробиці...
Неповторний світ зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей кафедри Фінансів у 2013 році
2016-03-19    11:49:01     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Світ навколо нас неповторний і різноманітний. Якщо ти усвідомлюєш це, то намагаєшся зробити щось, що залишиться після тебе, побачити світ, бо досвід спостережень, зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей, збагачує твоє життя.
Подробиці...
Календар