Логін
Пароль
Кафедра фінансів ЧНТУ
Ввійти
Правила
Викладачі
Інформація про викладачів кафедри

Сич Євген Миколайович

Працює в університеті з 1991 року, має наукові ступені кандидата технічних наук (1970 р.) та доктора економічних наук (1990 р.) за спеціальністю «Економіка, планування і організація управління народним господарством та його галузями» (Організація управління науково-технічним розвитком транспортно-виробничих систем). Заслужений діяч науки і техніки України, дійсний член Транспортної Академії України.

Нагороджений медаллю «Ветеран праці», знаками «Відмінник освіти України», «Заслужений діяч Транспортної академії України», «Почесний залізничник», дипломами Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та Міністра транспорту та зв’язку України. У 2005 р. за розробку теорії інтелектуальних інноваційно-інвестиційних систем проблемно-орієнтованих на залізничний та інші види транспорту, був нагороджений «Золотою медаллю лауреата» премії ім. акад. В.М. Глушкова.

Проводить підготовку фахівців вищої кваліфікації за спеціальністю 08.00.04 «Економіка і управління підприємствами» за напрямками: фінансова діяльність, діяльність транспорту та зв’язку.

Має значний практичний досвід: стивідора з вагонних операцій, інженера-технолога, старшого диспетчера-технолога Ренійського торгового порту; викладача-консультанта Гаванського університету, радника управління кадрів міністерства торгового флоту і портів Республіки Куба тощо.

Володіє авторськими свідоцтвами та патентами в сфері розробки та організації пакетних, контейнерних та ліхтерних перевезень вантажів у змішаних сполученнях: залізнично-водних; залізнично-автомобільно-морських тощо. На базі виконаних робіт була висунута, обґрунтована та розроблена організаційно-економічна теорія транспортно-виробничих систем і комплексів, з цього напрямку було опубліковано більше 15 монографій (в тому числі: «Пасажирський комплекс залізничного транспорту: розвиток і ефективність» (2004 р.); «Інноваційно-інвестиційний розвиток залізничного транспорту» (2002 р.); «Закони економіки транспорту» (2009 р.); «Інноваційно-інвестиційні комплекси транспортної галузі: методологія формування та розвитку» (2007 р.); «Економічні аспекти контейнерно-контрейлерного обслуговування клієнтури залізничного транспорту» (2007 р.); Розвиток монопрофільних виробничих структур ринку: транспортно-економічний аспект (2011 р.); «Інноваційно-інвестиційна взаємодія підприємств транспорту і туризму» (2013 р.); «Організаційно-економічні проблеми взаємодії транспортних мереж суміжних країн» (2014 р.)); 5 навчальних посібників та підручників ( у т. ч. іспанською мовою).

Сфера наукових інтересів: Євген Миколайович є відомим вченим і одним із провідних спеціалістів та ідеологів у галузі розробки теоретичних основ розвитку інноваційно-інвестиційних систем на залізничному та інших видах транспорту, які відображені у монографіях «Інноваційно-інвестиційний розвиток залізничного транспорту», «Інноваційно-інвестиційні комплекси транспорту: методологія формування та розвитку» (опублікованих у співавторстві) та інші.

Протягом десятиріч активно займається підготовкою спеціалістів-управлінців та економістів. Особливе місце займає підготовка науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації, кандидатів і докторів наук для галузей господарського комплексу країни. Науковими розробками представляв Україну в багатьох країнах світу. До теперішнього часу підготовлено біля 450 наукових праць, 26 кандидатів і 4 доктори наук.
Останні блоги
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри _частина 2
2016-03-29    22:16:05     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. (продовження)
Подробиці...
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри ФБСС_частина 1
2016-03-26    19:57:06     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра Фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС) належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. Окрім того провідні викладачі кафедри та аспіранти займаються науковою діяльністю в рамках кількох науково-дослідних тем, що забезпечує щорічний захист кандидатських дисертацій, випуск монографій, участь у роботі наукових всеукраїнських та міжнародних конференцій, конгресів і форумів.
Подробиці...
Тематичні подорожі, зустрічі та відкриття кафедри фінансів у 2015 році
2016-03-26    19:21:38     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2015 рік став справжнім випробування для України і всього світу. Незважаючи та фінансові проблеми та військові дії ми дивимось на майбутнє з надією та намагаємось зробити і себе і світ краще. Ми відстоюємо право на гідне життя, розвиваємо науку, вболіваємо за своїх на спортивних аренах, слухаємо нову музику, подорожуємо, зустрічаємось з цікавими людьми і продовжуємо вірити в майбутнє.
Подробиці...
Дослідження, зустрічі і тематичні подорожі кафедри фінансів у 2014 році
2016-03-19    12:28:36     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2014 рік відзначився і новими, незвіданими подіями для країни, вибухом емоцій для українського суспільства, зростанням активної життєвої позиції громадян. У складний час хочеться довести, що наша країна має всі шанси на краще життя, а наше історичне минуле заслуговує глибоке дослідження і розуміння.
Подробиці...
Неповторний світ зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей кафедри Фінансів у 2013 році
2016-03-19    11:49:01     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Світ навколо нас неповторний і різноманітний. Якщо ти усвідомлюєш це, то намагаєшся зробити щось, що залишиться після тебе, побачити світ, бо досвід спостережень, зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей, збагачує твоє життя.
Подробиці...
Календар