Логін
Пароль
Кафедра фінансів ЧНТУ
Ввійти
Правила
Викладачі
Інформація про викладачів кафедри

Вдовенко Юрій Станіславович

Працює в університеті з 2001 року, має вищу економічну освіту та науковий ступінь кандидата економічних наук, вчене звання доцента.

Має практичний досвід: в сфері банківської діяльності, державного управління, місцевого самоврядування, управління проектами, інвестиційної діяльності.

Є членом Ради Прикордонного співтовариства «Єврорегіон «Дніпро» та «Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень», координатором Робочої групи №2 «Економічна інтеграція та зближення з політиками ЄС» Української Національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, консультантом з питань реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні Німецького товариства з міжнародного співробітництва (GIZ).

Викладає дисципліни:
-
«Стратегічне управління»;
- «Стратегія підприємства»;
- «Інвестиційне кредитування»;
- «Бюджетна система»;
- «Місцеві фінанси».

В сфері викладацької діяльності має: методичні розробки («Інвестиційне кредитування», «Економіка підприємства», «Казначейська справа», «Публічно-приватне партнерство»), науково-практичні видання («Механізми інвестиційного розвитку територій», «Стан та перспективи залучення іноземних інвестицій у Чернігівський регіон», Транскордонне співробітництво: Єврорегіон «Дніпро»); є співавтором навчального посібника.

Сфера наукових інтересів: державні фінанси, інвестиційна та зовнішньоекономічна діяльність, публічно-приватне партнерство, транскордонне співробітництво, європейська інтеграція, регіональний та місцевий розвиток, стратегічний менеджмент.

За сферою наукових інтересів опубліковано монографію:  монографію «Приватно-державне партнерство в автодорожній сфері», колективну монографію «Інноваційно-інвестиційна політика сталого розвитку регіонів України: від теорії до практики», навчальний посібник «Адміністративний менеджмент», збірку матеріалів «Європейська інтеграція на регіональному рівні: Чернігівська область» та понад 70 наукових і науково-популярних статей.

З основними публікаціями можна ознайомитись перейшовши за   посиланням:  

Останні блоги
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри _частина 2
2016-03-29    22:16:05     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. (продовження)
Подробиці...
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри ФБСС_частина 1
2016-03-26    19:57:06     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра Фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС) належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. Окрім того провідні викладачі кафедри та аспіранти займаються науковою діяльністю в рамках кількох науково-дослідних тем, що забезпечує щорічний захист кандидатських дисертацій, випуск монографій, участь у роботі наукових всеукраїнських та міжнародних конференцій, конгресів і форумів.
Подробиці...
Тематичні подорожі, зустрічі та відкриття кафедри фінансів у 2015 році
2016-03-26    19:21:38     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2015 рік став справжнім випробування для України і всього світу. Незважаючи та фінансові проблеми та військові дії ми дивимось на майбутнє з надією та намагаємось зробити і себе і світ краще. Ми відстоюємо право на гідне життя, розвиваємо науку, вболіваємо за своїх на спортивних аренах, слухаємо нову музику, подорожуємо, зустрічаємось з цікавими людьми і продовжуємо вірити в майбутнє.
Подробиці...
Дослідження, зустрічі і тематичні подорожі кафедри фінансів у 2014 році
2016-03-19    12:28:36     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2014 рік відзначився і новими, незвіданими подіями для країни, вибухом емоцій для українського суспільства, зростанням активної життєвої позиції громадян. У складний час хочеться довести, що наша країна має всі шанси на краще життя, а наше історичне минуле заслуговує глибоке дослідження і розуміння.
Подробиці...
Неповторний світ зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей кафедри Фінансів у 2013 році
2016-03-19    11:49:01     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Світ навколо нас неповторний і різноманітний. Якщо ти усвідомлюєш це, то намагаєшся зробити щось, що залишиться після тебе, побачити світ, бо досвід спостережень, зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей, збагачує твоє життя.
Подробиці...
Календар