Логін
Пароль
Кафедра фінансів ЧНТУ
Ввійти
Правила
Викладачі
Інформація про викладачів кафедри

Гавриленко Неля Іванівна

Працювала на кафедрі у період 1988 - 2016 років; має 2 вищі освіти: технічну та економічну, науковий ступінь кандидата технічних наук, вчене звання доцента.
Практичний досвід на 2016 рік в технічній сфері – 9 років, економічній – 27.
Володіє авторським свідоцтвом на винахід в технічній сфері. №1052578 від 8.07.1983р.
Викладала дисципліни:
– «Інвестиційний менеджмент»;
– «Фінансовий ринок»;
– «Ринок фінансових послуг»;
– «Інвестиційний аналіз».


В сфері викладацької діяльності має: понад 23 методичних розробок, зокрема, навчальні посібники «Ринок фінансових послуг», «Ціноутворення у зовнішньоекономічній діяльності», «Управління матеріальними ресурсами».

Сфера наукових інтересів: особливості інвестиційних процесів в сфері реального та фінансового інвестування; проектний аналіз.
За сферою наукових інтересів опубліковано понад 20 статей, в тому числі: «Особливості формування інвестиційних ресурсів в основний капітал в контексті фінансових ринків», «Проблеми та шляхи залучення іноземних інвестицій в економіку України»,  «Розвиток фондового ринку в контексті "IPO"», «Особливості управління якістю проектів» та інші; понад 10 тез доповідей на міжнародних і всеукраїнських науково-практичних конференціях; 1 публікація в форматі колективних монографій.

З основними публікаціями можна ознайомитись перейшовши за   посиланням:

https://scholar.google.com.ua/citations?user=l3cvIUgAAAAJ&hl=en


Список ключових публікацій останніх років

Навчальні посібники
1. Сич Є.М., Ільчук В.П., Гавриленко Н.І. Ринок фінансових послуг /Є.М. Сич, В.П. Ільчук, Н.І. Гавриленко - К.: "Центр учбової літератури"2012.- 428 с.
Сохранить
Останні блоги
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри _частина 2
2016-03-29    22:16:05     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. (продовження)
Подробиці...
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри ФБСС_частина 1
2016-03-26    19:57:06     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра Фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС) належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. Окрім того провідні викладачі кафедри та аспіранти займаються науковою діяльністю в рамках кількох науково-дослідних тем, що забезпечує щорічний захист кандидатських дисертацій, випуск монографій, участь у роботі наукових всеукраїнських та міжнародних конференцій, конгресів і форумів.
Подробиці...
Тематичні подорожі, зустрічі та відкриття кафедри фінансів у 2015 році
2016-03-26    19:21:38     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2015 рік став справжнім випробування для України і всього світу. Незважаючи та фінансові проблеми та військові дії ми дивимось на майбутнє з надією та намагаємось зробити і себе і світ краще. Ми відстоюємо право на гідне життя, розвиваємо науку, вболіваємо за своїх на спортивних аренах, слухаємо нову музику, подорожуємо, зустрічаємось з цікавими людьми і продовжуємо вірити в майбутнє.
Подробиці...
Дослідження, зустрічі і тематичні подорожі кафедри фінансів у 2014 році
2016-03-19    12:28:36     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2014 рік відзначився і новими, незвіданими подіями для країни, вибухом емоцій для українського суспільства, зростанням активної життєвої позиції громадян. У складний час хочеться довести, що наша країна має всі шанси на краще життя, а наше історичне минуле заслуговує глибоке дослідження і розуміння.
Подробиці...
Неповторний світ зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей кафедри Фінансів у 2013 році
2016-03-19    11:49:01     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Світ навколо нас неповторний і різноманітний. Якщо ти усвідомлюєш це, то намагаєшся зробити щось, що залишиться після тебе, побачити світ, бо досвід спостережень, зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей, збагачує твоє життя.
Подробиці...
Календар