Логін
Пароль
Кафедра фінансів ЧНТУ
Ввійти
Правила
Викладачі
Інформація про викладачів кафедри

Мельник Павло Іванович

Працював на кафедрі з 1973 по 2016 рік, має вищу економічну освіту та науковий ступінь кандидата економічних наук, вчене звання доцента.
Практичний досвід: працював інженером-економістом на машинобудівному заводі; старшим науковим співробітником Інституту економіки промисловості Академії Наук України.
Володіє 2 сертифікатами, є спеціалістом з управління активами інвестиційного фонду (фонд державного майна України, рішення державної комісії від 28.01.1995 р.)
У ході педагогічної діяльності викладав дисципліни:
– «Фінансовий менеджмент»;
– «Міжнародні фінанси»;
– «Фінанси підприємств»;
– «Фінанси»;
– «Гроші та кредит».

В сфері викладацької діяльності має: 27 методичних розробок, зокрема: практикуми з міжнародних фінансів, фінансового менеджменту, грошей та кредиту; методичні вказівки до виконання дипломних, курсових, контрольних, розрахунково-графічних робіт.

Сфера наукових інтересів: економічна ефективність науково-технічного прогресу; фінанси підприємств.
За сферою наукових інтересів в період 1962 - 2016 рр. опубліковано 68 наукових робіт, в тому числі 60 статей, 6 монографій; 2 брошури, 1 навчальний посібник.
Сохранить
Останні блоги
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри _частина 2
2016-03-29    22:16:05     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. (продовження)
Подробиці...
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри ФБСС_частина 1
2016-03-26    19:57:06     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра Фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС) належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. Окрім того провідні викладачі кафедри та аспіранти займаються науковою діяльністю в рамках кількох науково-дослідних тем, що забезпечує щорічний захист кандидатських дисертацій, випуск монографій, участь у роботі наукових всеукраїнських та міжнародних конференцій, конгресів і форумів.
Подробиці...
Тематичні подорожі, зустрічі та відкриття кафедри фінансів у 2015 році
2016-03-26    19:21:38     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2015 рік став справжнім випробування для України і всього світу. Незважаючи та фінансові проблеми та військові дії ми дивимось на майбутнє з надією та намагаємось зробити і себе і світ краще. Ми відстоюємо право на гідне життя, розвиваємо науку, вболіваємо за своїх на спортивних аренах, слухаємо нову музику, подорожуємо, зустрічаємось з цікавими людьми і продовжуємо вірити в майбутнє.
Подробиці...
Дослідження, зустрічі і тематичні подорожі кафедри фінансів у 2014 році
2016-03-19    12:28:36     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2014 рік відзначився і новими, незвіданими подіями для країни, вибухом емоцій для українського суспільства, зростанням активної життєвої позиції громадян. У складний час хочеться довести, що наша країна має всі шанси на краще життя, а наше історичне минуле заслуговує глибоке дослідження і розуміння.
Подробиці...
Неповторний світ зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей кафедри Фінансів у 2013 році
2016-03-19    11:49:01     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Світ навколо нас неповторний і різноманітний. Якщо ти усвідомлюєш це, то намагаєшся зробити щось, що залишиться після тебе, побачити світ, бо досвід спостережень, зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей, збагачує твоє життя.
Подробиці...
Календар