Логін
Пароль
Кафедра фінансів ЧНТУ
Ввійти
Правила
Викладачі
Інформація про викладачів кафедри

Ервін (Шевчук) Вікторія Іванівна

Працювала на кафедрі з 1994 по 2015 рік, має 2 вищі освіти: технічну і економічну, науковий ступінь кандидата економічних наук, вчене звання доцента.
Практичний досвід: працювала економістом в ВВМУ Архангельського виробничо-геологічного об’єднання (5 років).

Володіє:
– сертифікатом викладача «Фінансового менеджменту» в рамках проекту Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID) «Реформа бухгалтерського обліку та аудиту в Україні», що здійснюється компанією IBTCI та ФПБАУ, (2002р).
– сертифікатом тренера з економічних дисциплін NCEE* (Національної ради з економічної освіти) (2005р.);
*National Council on Economic Education with funding from the United States Department of Education

Викладала дисципліни: «Фінансовий менеджмент», «Фінансовий аналіз», «Аналіз фінансового стану підприємств», «Гроші та кредит»,  «Фінансова санація та банкрутство підприємств».

В сфері викладацької діяльності має: навчальний посібник, 11 методичних розробок до виконання контрольних, курсових, практичних робіт, тощо.

Сфера наукових інтересів: дослідження фінансово-економічних аспектів функціонування і розвитку підприємств регіону; управління фінансами и фінансовий аналіз суб’єктів господарювання різних організаційно-правових форм.

За сферою наукових інтересів в період 1994 - 2015 рр. приймала активну участь у всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференціях опубліковано монографію «Економіка транспортного обслуговування сільськогосподарського виробництва в регіону: регулювання і розвиток» (2005), 24 наукові статті і тези.
Останні блоги
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри _частина 2
2016-03-29    22:16:05     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. (продовження)
Подробиці...
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри ФБСС_частина 1
2016-03-26    19:57:06     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра Фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС) належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. Окрім того провідні викладачі кафедри та аспіранти займаються науковою діяльністю в рамках кількох науково-дослідних тем, що забезпечує щорічний захист кандидатських дисертацій, випуск монографій, участь у роботі наукових всеукраїнських та міжнародних конференцій, конгресів і форумів.
Подробиці...
Тематичні подорожі, зустрічі та відкриття кафедри фінансів у 2015 році
2016-03-26    19:21:38     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2015 рік став справжнім випробування для України і всього світу. Незважаючи та фінансові проблеми та військові дії ми дивимось на майбутнє з надією та намагаємось зробити і себе і світ краще. Ми відстоюємо право на гідне життя, розвиваємо науку, вболіваємо за своїх на спортивних аренах, слухаємо нову музику, подорожуємо, зустрічаємось з цікавими людьми і продовжуємо вірити в майбутнє.
Подробиці...
Дослідження, зустрічі і тематичні подорожі кафедри фінансів у 2014 році
2016-03-19    12:28:36     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2014 рік відзначився і новими, незвіданими подіями для країни, вибухом емоцій для українського суспільства, зростанням активної життєвої позиції громадян. У складний час хочеться довести, що наша країна має всі шанси на краще життя, а наше історичне минуле заслуговує глибоке дослідження і розуміння.
Подробиці...
Неповторний світ зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей кафедри Фінансів у 2013 році
2016-03-19    11:49:01     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Світ навколо нас неповторний і різноманітний. Якщо ти усвідомлюєш це, то намагаєшся зробити щось, що залишиться після тебе, побачити світ, бо досвід спостережень, зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей, збагачує твоє життя.
Подробиці...
Календар