Логін
Пароль
Кафедра фінансів ЧНТУ
Ввійти
Правила
Викладачі
Інформація про викладачів кафедри

Тарасенко Артем Валерійович

Працює на кафедрі з 2011 року, займає посаду доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

Проводить практичні заняття з дисциплін: 
- «Фінансовий менеджмент»; 
- «Фінанси підприємств»; 
- «Фінансове планування і прогнозування».

Сфера наукових інтересів: інфраструктурне забезпечення агропромислового комплексу регіонів, удосконалення транспортної системи на муніципальному рівні.

За сферою наукових інтересів приймав активну участь у всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференціях; опубліковано 1 монографію у співавторстві, 1 публікацію в форматі колективної монографії, 5 статей і 12 тез доповідей на міжнародних науково-практичних конференціях; підручник "Інвестування: підручник (модульний варіант) (2014 р.)".

Є секретарем Державної екзаменаційної комісії   по захисту дипломних робіт за спеціальністю 7.03050801 – «Фінанси і кредит». Виконує обсяг робіт пов’язаних з організаційно-технічним забезпеченням навчального процесу та дипломуванням студентів всіх форм навчання; з розробкою навчальних планів зі спеціальності.

З публікаціями можна ознайомитись за посиланнями:

Останні блоги
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри _частина 2
2016-03-29    22:16:05     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. (продовження)
Подробиці...
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри ФБСС_частина 1
2016-03-26    19:57:06     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра Фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС) належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. Окрім того провідні викладачі кафедри та аспіранти займаються науковою діяльністю в рамках кількох науково-дослідних тем, що забезпечує щорічний захист кандидатських дисертацій, випуск монографій, участь у роботі наукових всеукраїнських та міжнародних конференцій, конгресів і форумів.
Подробиці...
Тематичні подорожі, зустрічі та відкриття кафедри фінансів у 2015 році
2016-03-26    19:21:38     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2015 рік став справжнім випробування для України і всього світу. Незважаючи та фінансові проблеми та військові дії ми дивимось на майбутнє з надією та намагаємось зробити і себе і світ краще. Ми відстоюємо право на гідне життя, розвиваємо науку, вболіваємо за своїх на спортивних аренах, слухаємо нову музику, подорожуємо, зустрічаємось з цікавими людьми і продовжуємо вірити в майбутнє.
Подробиці...
Дослідження, зустрічі і тематичні подорожі кафедри фінансів у 2014 році
2016-03-19    12:28:36     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2014 рік відзначився і новими, незвіданими подіями для країни, вибухом емоцій для українського суспільства, зростанням активної життєвої позиції громадян. У складний час хочеться довести, що наша країна має всі шанси на краще життя, а наше історичне минуле заслуговує глибоке дослідження і розуміння.
Подробиці...
Неповторний світ зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей кафедри Фінансів у 2013 році
2016-03-19    11:49:01     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Світ навколо нас неповторний і різноманітний. Якщо ти усвідомлюєш це, то намагаєшся зробити щось, що залишиться після тебе, побачити світ, бо досвід спостережень, зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей, збагачує твоє життя.
Подробиці...
Календар