Логін
Пароль
Кафедра фінансів ЧНТУ
Ввійти
Правила
Викладачі
Інформація про викладачів кафедри

Кравчук Ганна Вікторівна

  Працює на кафедрі з 2002 року. Закінчила Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана з кваліфікацією магістр з фінансового менеджменту.
  Має науковий ступінь доктора економічних наук та вчене звання професора по кафедрі фінансів.
  Практичний досвід у сфері управління ризиками діяльності страховиків та роботи на посаді головного бухгалтера виробничо-комерційного підприємства.
  Викладає дисципліни:

- «Податковий менеджмент»;
- «Податкова система»;
- «Фінансовий менеджмент»;
- «Управління фінансовою санацією підприємств».

  У сфері науково-методичної діяльності має понад 250 наукових публікацій, 6 монографій за сферою проведення наукових досліджень, 6 навчальних посібників з грифом Міністерства освіти і науки України та два підручник з грифом Міністерства освіти і науки України.
  Член двох спеціалізованої вченої ради по захисту докторських дисертацій за спеціальностями «Гроші, фінанси і кредит» та «Економіка та управління підприємствами» та редакційної колегії наукового фахового видання з економічних наук ВАК України  «Малий і середній бізнес».Є науковим консультантом аспірантів і докторантів за спеціальністю "Гроші, фінанси і кредит". Готує студентів до участі у науково-практичних конференціях.
   У якості зовнішнього експерта залучається до підготовки програмних документів місцевого і національного рівня, розробки документів у сфері страхування та фінансового моніторингу, проведення конференцій, «круглих столів», експертних обговорень.
  Сфера наукових інтересів стосується функціонування фінансових посередників, адміністрування податків та впровадження податкового менеджменту на рівні платників податків.

З основними публікаціями можна ознайомитись перейшовши за   посиланням:

https://scholar.google.com.ua/citations?user=Gzny2XwAAAAJ&hl=ru

Останні блоги
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри _частина 2
2016-03-29    22:16:05     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. (продовження)
Подробиці...
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри ФБСС_частина 1
2016-03-26    19:57:06     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра Фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС) належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. Окрім того провідні викладачі кафедри та аспіранти займаються науковою діяльністю в рамках кількох науково-дослідних тем, що забезпечує щорічний захист кандидатських дисертацій, випуск монографій, участь у роботі наукових всеукраїнських та міжнародних конференцій, конгресів і форумів.
Подробиці...
Тематичні подорожі, зустрічі та відкриття кафедри фінансів у 2015 році
2016-03-26    19:21:38     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2015 рік став справжнім випробування для України і всього світу. Незважаючи та фінансові проблеми та військові дії ми дивимось на майбутнє з надією та намагаємось зробити і себе і світ краще. Ми відстоюємо право на гідне життя, розвиваємо науку, вболіваємо за своїх на спортивних аренах, слухаємо нову музику, подорожуємо, зустрічаємось з цікавими людьми і продовжуємо вірити в майбутнє.
Подробиці...
Дослідження, зустрічі і тематичні подорожі кафедри фінансів у 2014 році
2016-03-19    12:28:36     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2014 рік відзначився і новими, незвіданими подіями для країни, вибухом емоцій для українського суспільства, зростанням активної життєвої позиції громадян. У складний час хочеться довести, що наша країна має всі шанси на краще життя, а наше історичне минуле заслуговує глибоке дослідження і розуміння.
Подробиці...
Неповторний світ зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей кафедри Фінансів у 2013 році
2016-03-19    11:49:01     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Світ навколо нас неповторний і різноманітний. Якщо ти усвідомлюєш це, то намагаєшся зробити щось, що залишиться після тебе, побачити світ, бо досвід спостережень, зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей, збагачує твоє життя.
Подробиці...
Календар