Логін
Пароль
Кафедра фінансів ЧНТУ
Ввійти
Правила
Викладачі
Інформація про викладачів кафедри

Гонта Олена Іванівна 
ДИРЕКТОР НАВЧАЛЬНО-НАКОВОГО ІНСТИТУТУ ЕКОНОМІКИ ЧНТУ

Працює в університеті з 1994 року. Закінчила економічний факультет київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка. У 2001 році у Раді по розміщенню продуктивних сил НАН України захистила кандидатську дисертацію, а у 2010 році – в цій же установі – докторську дисертацію. Має вчене звання професора.

Є членом спеціалізованих вчених рад по захисту кандидатських і докторських дисертацій  Чернігівського національного технологічного університету за спеціальностями 08.00.05 – «Розвиток продуктивних сил  і регіональна економіка», а також 08.00.03 – «Управління та організація національним господарством» та 08.00.08 – «Фінанси, гроші та кредит»

Керує  роботою аспірантів та докторантів. Під керівництвом Гонти О.І. захищено 10 кандидатів та 1 доктор наук.

Викладає дисципліни: 

– «Глобальна економіка»;

– «Міжнародний туризм»;

– «Актуальні проблеми економічної теорії»;

– «Міжнародна економіка» та інші.

В сфері викладацької діяльності має: значний обсяг методичних розробок, зокрема, методичні рекомендації до виконання контрольних, курсових, практичних робіт тощо. 

Сфера наукових інтересів: проблеми транс націоналізації та глобалізації світового господарства; економічна синергетика; проблеми регіонального розвитку. За сферою наукових інтересів є автором понад 120 наукових праць.

За сферою наукових інтересів  приймала активну участь у всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференціях. 

Входить до складу редакційної колегії наукових видань Чернігівського національного технологічного університету «Науковий вісник Полісся» та «Чернігівський науковий часопис.

З основними публікаціями можна ознайомитись перейшовши за   посиланням:

Останні блоги
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри _частина 2
2016-03-29    22:16:05     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. (продовження)
Подробиці...
Наукові і методичні роботи викладачів кафедри ФБСС_частина 1
2016-03-26    19:57:06     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Кафедра Фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС) належним чином забезпечує навчальний процес відповідними навчально-методичними матеріалами. Окрім того провідні викладачі кафедри та аспіранти займаються науковою діяльністю в рамках кількох науково-дослідних тем, що забезпечує щорічний захист кандидатських дисертацій, випуск монографій, участь у роботі наукових всеукраїнських та міжнародних конференцій, конгресів і форумів.
Подробиці...
Тематичні подорожі, зустрічі та відкриття кафедри фінансів у 2015 році
2016-03-26    19:21:38     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2015 рік став справжнім випробування для України і всього світу. Незважаючи та фінансові проблеми та військові дії ми дивимось на майбутнє з надією та намагаємось зробити і себе і світ краще. Ми відстоюємо право на гідне життя, розвиваємо науку, вболіваємо за своїх на спортивних аренах, слухаємо нову музику, подорожуємо, зустрічаємось з цікавими людьми і продовжуємо вірити в майбутнє.
Подробиці...
Дослідження, зустрічі і тематичні подорожі кафедри фінансів у 2014 році
2016-03-19    12:28:36     Шишкіна О. В     коментарі - 0 2014 рік відзначився і новими, незвіданими подіями для країни, вибухом емоцій для українського суспільства, зростанням активної життєвої позиції громадян. У складний час хочеться довести, що наша країна має всі шанси на краще життя, а наше історичне минуле заслуговує глибоке дослідження і розуміння.
Подробиці...
Неповторний світ зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей кафедри Фінансів у 2013 році
2016-03-19    11:49:01     Шишкіна О. В     коментарі - 0 Світ навколо нас неповторний і різноманітний. Якщо ти усвідомлюєш це, то намагаєшся зробити щось, що залишиться після тебе, побачити світ, бо досвід спостережень, зустрічей й спілкування, відкриттів і подорожей, збагачує твоє життя.
Подробиці...
Календар